MAAKLER2
KINNISVARABLOGI

Kinnisvara müük Eestis

 

Müüa korter, maja või muu kinnisvara ise

Kas on võimalik õmmelda ülikonda iseseisvalt või vahetada pistikupesa ilma nõuetekohase kogemuseta? Me oleme kindlad, et on võimalik. Kuid mis kvaliteediga see töö saab olema, kui palju vigu tehakse ja kui kaua see aega võtab?

Müüa kinnisvara ise on otstarbekas, kui:

 • teil on huvi sellest aru saada;
 • te planeerite seda regulaarselt teha;
 • te olete valmis riskima;
 • teil on vaba aega;
 • te soovite maksimaalselt säästa (kuigi meil on õnnestunud kinnisvara müüa vahendustasu võrra kallimalt kui omanik seda pikka aega müüs)

Et vigu oleks vähem lugege artiklites vastuseid küsimustele, mida meie kliendid regulaarselt esitavad.

 

Müük ilma peavaluta

10 põhjust teha valiku meiega koostöö tegemise kasuks:

 1. Müüme kõige soodsamatel tingimustel teenuste taskukohase hinnapoliitikaga.
 2. Müügi käigus viiakse läbi müüdava kinnisvara igakülgne reklaam.
 3. Kolmel juhul 10-st müüvad meie spetsialistid kinnisvara üle selle keskmise maksumuse.
 4. Kõik kinnisvara müümise käigus tekkivad probleemid lahendatakse oskuslikult meie töötajate poolt, säästes teid tarbetust peavalust.
 5. Te maksate ainult tulemuse eest.
 6. Me oleme huvitatud kinnisvara müügist mitte vähem kui meie kliendid, sest hea töö on parim reklaam.
 7. Me väärtustame oma mainet.
 8. Erinevalt enamikust agentuuridest me kasutame individuaalset ja tõhusat kinnisvara müügitaktikat
 9. Iga kliendiga luuakse usaldussuhted.
 10. Kuna  me oleme eramaaklerid, mitte agentuur, on meiega alati võimalik kokkuleppele jõuda.

Müügiprotsess

1. Uuring

Uurime teie piirkonnas tegelikke pakkumisi ja hindu. Uurime teie kodu ja lähedalasuvate sarnaste majade müügiajalugu (Google’is salvestatud koopia). Tuvastame konkureerivate objektide arvu. Pärast mida esitame uuringu läbiviimise aruande.

2. Objekti ettevalmistus

Vajadusel teeme koos professionaalse brigaadiga koristustööd, paigutame mööbli, värvime seinu, riputame kardinad ja teeme kõik vajaliku selleks, et korter saaks „müügi” välimuse, et seda tahetakse osta.

3. Professionaalne fotosessioon

Teeme kvaliteetseid fotosid korterist, akna vaatest, sissepääsust, majast, piirkonnast. Foto kallutab ostjaid objekti vaatama, pärast vaatamist vaatavad nemad kodus otsuse langetamisel neid fotosid uuesti.

4. Reklaam

Informatiivne ja motiveeriv objekti kirjeldus. Elukoha, investeeringute, infrastruktuuri kirjeldus, teave transpordi kättesaadavuse kohta ja muud positiivsed aspektid. Reklaami paigutamine 5 lehel..

5. Saatmine

Viime korteri näitamise professionaalselt läbi omal käel või teie juuresolekul. Potentsiaalsed kliendid saavad korteri trükitud esitluse versiooni ja hea teenuse. Helistame potentsiaalsetele ostjatele 3 päeva pärast vaatamist ja küsime nende otsust ning selle põhjust selle otsuse kohta.

6. Dokumentide pakett

Kogume vajaliku dokumentide paketi, koostame broneerimislepingu, ostu-müügilepingu, üleandmisakti. Aitame dokumentidega panga osalusel. Viime notari juures tehingu läbi.

 

Teenuste maksumus

Maksumus sõltub eelkõige vajalike teenuste loendist, ja samuti: müügitingimustest, objekti turuväärtusest jm. Tavaliselt jääb see vahemikku 1,5 kuni 2,5% kinnisvaravara väärtusest.

 

Enamikel juhtudel kinnisvara müük – see on alles algus

Sageli on kinnisvara müük ainult osa ülesandest. Pärast müüki soovivad kliendid saadud raha eest kasumlikku ostu sooritada, millega me aitame ja mida paljudel juhtudel teeme soodsamatel tingimustel.

Esimesed sammud kinnisvara müügi poole on selle analüüs. Selleks helistage või jätke oma number olevasse vormi.